poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Dziewczynki, które od września tego roku rozpoczęły naukę w klasie o profilu siatkarsko- koszykarskim, wzięły już udział w kilku turniejach. Jeden z nich- Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt- odbył się 6 grudnia 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich. Jego uczestnikami były drużyny: MKS MOS Śrem- 5 zespołów, TKS SIATKARZ JAROCIN- 4 zespoły, UKS POLON KROTOSZYN- 2 zespoły i UKS JEDYNKA WRZEŚNIA- 4 zespoły.

Zawodniczki grały dwójkami na czas- po 10 minut na każdy mecz. Reprezentacja „Szóstki” nie zawiodła i mimo jeszcze małego doświadczenia pokazała swoje waleczne serce! Oto wyniki końcowe:

I m-ce TKS SIATKARZ JAROCIN 1

II m-ce MKS MOS ŚREM 1           /Ewa Ciemniak, Amelia Smolińska/

III m-ce UKS JEDYNKA WRZEŚNIA 1                                      

IV m-ce MKS MOS ŚREM 3         / Aleksandra Grześkowiak, Alicja Kociucka/

V m-ce TKS SIATKARZ JAROCIN 3                                            

VI m-ce MKS MOS ŚREM 2         /Iga Kleniewska, Marika Maciejewska/

Z pewnością turniej należy uznać za udany pod względem organizacyjnym. Zwycięskie 3 zespoły otrzymały medale, puchary i nagrody rzeczowe. Zespół finałowy, który zajął 4 miejsce otrzymał dodatkowo statuetkę. Wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju wręczono dyplomy oraz drobne upominki. Ponieważ w tym dniu swoje święto obchodził Święty Mikołaj, każda uczestniczka została obdarowana słodką, czekoladową niespodzianką.

Szczególne podziękowania należą się pani trener- Ilonie Chmiel oraz rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu i organizacji turnieju, ufundowali statuetki, nagrody, zadbali o słodki poczęstunek, herbatę i kawę.

 

alt

 

alt

Login Form