czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

altW środę 3 grudnia w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar 30- lecia Klubu Relax. Organizatorami turnieju byli: Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej i Szkoła Podstawowa nr 6.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn reprezentujących klasy trzecie. Każda z nich składała się z pięciu zawodników grających w polu i bramkarza oraz dwóch rezerwowych. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, przeprowadzono 10 meczów, z których każdy trwał 10 minut. Na duże uznanie zasłużyli kibice z poszczególnych klas  dzielnie wspierający swoich reprezentantów. Po blisko trzygodzinnych  sportowych zmaganiach ustalono końcowe wyniki:

I miejsce – FC Ziomki (klasa III e)
II miejsce – Dream Team (klasa III a)
III miejsce – FC Zombie Śrem (klasa III c)
IV miejsce – Drużyna XD (klasa III d)
V miejsce – Real Football (klasa III b)

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Członka Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej pani Karoliny Ankudowicz oraz Zastępy Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 pani Aliny Kozłowskiej- puchary i dyplomy a zawodnicy pamiątkowe medale. Nie zabrakło również słodyczy zarówno dla zawodników jak i kibicujących im uczniów. Oprócz pracowników Klubu Relax na szczególne podziękowanie zasługują sędziowie: Dawid Grześkowiak i Tomasz Jaskulski, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem turnieju a także zadbali o stronę techniczną zawodów.

alt

alt

alt

alt

Login Form