poniedziałek, października 18, 2021

IV Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy 2014/15

altETAP SZKOLNY
Dnia 27 listopada odbył się etap szkolny III Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. W naszej szkole przystąpiło do niego 54 uczniów z klas V i VI.

Tegoroczny test konkursowy składał się z 16 zadań zamkniętych oraz 9 otwartych. Wymagał od uczestników bardzo szerokiej i szczegółowej wiedzy, zwłaszcza z zakresu geografii Polski.
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się ośmioro uczniów, którzy zgodnie z regulaminem w etapie szkolnym uzyskali 30 punktów i więcej: Andrea Fischer (Va), Marta Czubanowska (Vb), Paweł Rubach (Vc), Joanna Kołutkiewicz (Vd), Jan Skowron, Maria Słowińska, Kamil Grelak i Mikołaj Marmurowicz (VIa).
Zwycięzcom etapu szkolnego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w etapie rejonowym, który odbędzie się 9 stycznia 2015 r.