poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Gminny Konkurs Czytelniczy

altW środę 19 listopada 2014 roku w Klubie Wojskowym w Śremie odbył się VIII Gminny Konkurs Czytelniczy pt. Czyja to wina, że czytamy Tuwima? Jego organizatorem była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego w Śremie.


W konkursie wzięło udział 11 zespołów  szkół podstawowych. „Szóstkę” reprezentowali uczniowie, którzy zwyciężyli w etapie szkolnym: Maksymilian Bartz (IIIc), Paulinka Grzyb  (IIId) i Wojtek Sieradzki (IIIb).  Nasza drużyna wywalczyła II miejsce, ustępując zwycięzcom tylko… 1 punktem. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą, doskonale znały życiorys Tuwima, jego twórczość i świetnie poradziły sobie ze wszystkimi konkurencjami.  Opiekę nad uczniami pełniła p. Agata Kociucka- szkolna bibliotekarka.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz zapału w zdobywaniu wiedzy oraz  nowych umiejętności!

alt

 

Login Form