poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Konkurs szkolny „Bracia Barscy i ich epoka”

Z okazji Święta Patrona, które obchodzone jest każdego roku w październiku, zorganizowano w naszej szkole konkurs pt. Bracia Barscy i ich epoka. Zmagania klas IV-VI odbyły się w bibliotece  i polegały na rozwiązaniu testu. Uczniowie pracując zespołowo, udzielali odpowiedzi na 17 pytań zamkniętych i 2 otwarte. Jak się okazało, przygotowane zadania nie sprawiły dzieciom większych trudności, ponieważ  rozwiązali je bardzo szybko i co najważniejsze, popełniali  tylko niewielkie błędy. Możemy pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu ogromnej wiedzy i uznać, że są „ekspertami ”  od patronów szkoły, prawie wszystko o nich wiedzą i dobrze znają odległą epokę, w której żyli. Brawo!
Oto wyniki i zdobyte miejsca:
Na poziomie klas IV:
I miejsce klasa IV c- Jagoda Stępa i Alicja Kociucka
I miejsce klasa IV d- Joanna Szałek i Bogusław Maskuliński
II miejsce klasa IV a- Emilia Jankowiak
III miejsce klasa IV b- Natalia Szczepaniak i Wiktor Fabisiak
Na poziomie klas V:
I miejsce klasa V a- Andrea Fischer i Amelia Kukowiecka
II miejsce klasa V c- Filip Przybylski i Paweł Rubach
II miejsce klasa V d- Jagoda Duda i Nikola Galewska
III miejsce klasa V b- Oliwia Mroczkowska i Nikola Mroczkowska
Na poziomie klas VI:
I miejsce klasa VI a- Kamil Grelak i Maria Słowińska
II miejsce klasa VI b- Wiktor Wiącek i Amadeusz Kramm
III miejsce klasa VI c- Wiktoria Doktor i Wiktoria Grześkowiak
Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

 

alt

 

alt

Login Form