poniedziałek, października 18, 2021

Text Size

Site Search powered by Ajax

Mistrzostwa Kółka Szachowego - 2014

alt W maju i czerwcu odbyły się w naszej szkole tradycyjne Mistrzostwa Kółka Szachowego.

W tym roku w rozgrywkach przy szachownicy wzięło udział 14 młodych szachistów, w tym wielu gości spoza naszej szkoły. Jak się okazało, najsilniejsi szachiści są w Szkole Podstawowej nr 1 i to oni zajęli wszystkie miejsca na podium. Nasz najlepszy reprezentant - Miłosz Kuderczak - zajął 6. miejsce. Warto jednak zaznaczyć, że spośród szachistów z naszej szkoły startowali tylko zawodnicy początkujący – tylko dwóch z nich gra w szachy dłużej niż rok. Natomiast wśród gości znaleźli się zawodnicy posiadający IV i V kategorię szachową. W turnieju nie brała udziału nasza najlepsza zawodniczka – Natalia Kusiak.