poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ DZIECKA - 2014

altMiędzynarodowy Dzień Dziecka –został ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Od tej chwili, 1 czerwca każdego roku, w naszym kraju dzieci obchodzą swoje święto.

 

Uczniowie „Szóstki” wraz z wychowawcami starali się jak najlepiej zagospodarować ten dzień. Nie zabrakło w nim nauki przez zabawę, wypoczynku, ale także konkurencji sportowych, konkursów i gier. Wiele klas wyruszyło na piesze wycieczki, spędziło czas nad jeziorem, obejrzało ciekawy film w kinie. Rodzice i wychowawcy zadbali o poczęstunek dla swoich podopiecznych, były zatem lody, ciastka, cukierki i ulubiona pizza.

Jaka szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku…

 

alt

 

 

 

alt

 

alt

Login Form