poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

III POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI O RODZINIE

W piątek 23 maja 2014 w Klubie Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie odbył się III Powiatowy Festiwal Piosenki o Rodzinie pod Patronatem Burmistrza Adama Lewandowskiego.

 

Jego organizatorem było Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów i gospodarz konkursu- Klub Relax.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Maria Andrzejczak- III c, Agata Szczepaniak- III c, Klara Ściubeł- II c, Igor Worobiew- II b, Martyna Górkiewicz- II b, Aleksandra Marciniak- V b, Dominika Gruchalska- V b, Leon Wawrzynowicz- I c. W jury zasiedli: Ewa Kaźmierczak- dyrektor Śremskiego Ośrodka Kultury, Tadeusz Polowczyk, Roman Szydłowski i Marta Mikołajczak- Niewińska. Komisję oceniającą zachwyciła swoim śpiewem Maria Andrzejczak, która piosenką „” wywalczyła II miejsce w kategorii szkół podstawowych, natomiast Igor Worobiew otrzymał wyróżnienie za oryginalnie wykonany utwór pt. „Tata jedzie fiatem”. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Małgorzata Worsztynowicz.

 

alt

Login Form