niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BEZPIECZNY TYDZIEŃ 2014 - WTOTRK

alt

WTOREK - 13 maja 2014 r.

            „Czy pies musi gryźć?” - odpowiedzi na to pytanie szukali dzisiejszego dnia pierwszoklasiści.Podczas spotkań z nadkom. Ewą Kasińską z Komendy Powiatowej Policji w Śremie dzieci uczyły się bezpiecznych zachowań wobec psów, ćwiczyły specjalne pozycje, które należy zastosować kiedy zwierzę jest agresywne.

 

Uzupełnieniem tych umiejętności było spotkanie z drugim gościem, panią weterynarz Justyną Janiak i jej psem Gizą. Pani Justyna już po raz czwarty uczestniczy w naszym Bezpiecznym Tygodniu, i po raz kolejny przygotowała dla dzieci naklejki z napisem: „pies nie musi gryźć”.

Organizatorem dzisiejszego dnia była pani pedagog Jolanta Kujawa-Wełyczko.

alt

 

alt

WTOREK - 13 maja 2014 r.

            Jury konkursowe w składzie: Marysia Andrzejczak, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Stelliga-Bąk i Jolanta Kujawa-Wełyczko wyłoniło zwycięzców konkursu na opowiadanie „Opowiem wam historię o … .” Ogłoszenie wyników nastąpi już niedługo - w najbliższy piątek.

 

alt

 

WTOREK - 13 maja 2014 r.

            W godzinach popołudniowych chętni nauczyciele doskonalili swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod kierunkiem sierż. szt. Michała Kasprzaka z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

alt

Login Form