poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

TARGI EDUKACYJNE 2014

alt28 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie odbyły się XV Targi Edukacyjne pod hasłem „Edukacja- Praca- Przyszłość”. Stanowiły one okazję do zaprezentowania oferty edukacyjnej przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 

Również nasza szkoła przygotowała swoje stanowisko, na którym zostały przedstawione kroniki, prace uczniów, puchary, dyplomy, zdjęcia z uroczystości i najważniejszych wydarzeń. Uzupełnieniem wystawy była prezentacja multimedialna ukazująca bazę lokalową, wyposażenie placówki, zajęcia pozalekcyjne, wycieczki, kółka zainteresowań itp. Podczas trwania Targów uczniowie „Szóstki” wykonywali ozdoby z papieru techniką origami. Za część artystyczną odpowiedzialna była pani Małgorzata Worsztynowicz, której podopieczni śpiewali znane przeboje i grali utwory instrumentalne. Zgromadzonej publiczności swoje zdolności wokalne zaprezentowały na scenie: Marta Wojna, Faustyna Krawczyk i Anna Wencka, grą na flecie zachwyciły: Małgosia Matuszak i Julia Bogdziewicz. Przygotowaniem i dekoracją stoiska SP nr 6 w tym roku zajęły się panie: Hanna Worsztynowicz i Joanna Kardasz.

 

alt

 

 

alt

 

alt

 

alt

 

Login Form