poniedziałek, października 18, 2021

STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA

altW tym roku uczniowie klas trzecich po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym pod hasłem „Stypendiada Wczesnoszkolna”

Do projektu przystąpiło ponad 80 trzecioklasistów biorąc udział w 4 wybranych przez siebie konkursach:

• Konkurs czytelniczy „I Ty bądź czytelny”
  • Konkurs ortograficzny „Ortograf”
  • Konkurs matematyczny „Plus-Minus”
  • Konkurs plastyczny „Kreska”.

Zadania, z jakimi zmagali się uczniowie nie należały do najłatwiejszych. Dyplomy i nagrody książkowe laureatom i finalistom Stypendiady wręczono 21 marca, podczas wiosennego apelu.

II miejsce w konkursie plastycznym zajęła Zuzanna Chwołka z klasy IIIa , a wyróżnienia otrzymały: Oliwia Zegar (kl. IIId) oraz Jessica Stachowiak i Amelia Smolińska (kl.IIIa).

Wyróżnienie w konkursie matematycznym oraz ortograficznym otrzymała Olga Baran z klasy IIIc.

Poszczególne konkursy przeprowadziły wychowawczynie klas trzecich – panie: Dorota Berger, Grażyna Kozak , Mariola Labrzycka oraz Iwona Baran - Szkolny Koordynator Projektu .

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!