poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

altDZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

W dniu 21.02.2014r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Śremskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

 

                                                                                                                                                          

W rozgrywkach wzięły udział następujące szkoły: w kategorii dziewcząt SP6, SP1ze Śremu oraz SP z Dolska, w kategorii chłopców SP6, SP1, SP4 ze Śremu oraz SP z Dolska.Otwarcia mistrzostw dokonali Wicestarosta Daniel Cicharski wraz z Prezesem SZS Stanisławem Płociennikiem.                                                                                                

W systemie „każdy z każdym” rozegrane zostały mecze do 25 pkt do dwóch wygranych setów. Nasze dziewczęta gładko pokonały rywalki z obydwu szkół wynikiem 2:0 zdobywając tym samym I miejsce i awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 4.03. również w naszej szkole. Nieco gorzej powiodło się chłopcom. Po wygranych z SP Dolsk i SP4 w tibreku ulegli reprezentantom SP1 (11:15) zajmując II miejsce w mistrzostwach.

ZAWODNICZKI SP6:

Ewa Dębińska, Daria Dworczak, Olga Kaczmarek, Anna Kasprzak, Wiktoria Pietek, Oliwia Kaczmarek, Elena Konieczna, Oliwia Kościółek, Patrycja Senftleben.

OPIEKUN I TRENER:

Ilona Chmiel  

 

alt

 

 

alt

Login Form