niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BAL PRZEBIERAŃCÓW

altKarnawał to czas zabaw zarówno dorosłych jak i dzieci. Każdego roku, także w SP 6, organizowany jest bal przebierańców. We wtorek 21 stycznia dzieci z wypiekami na twarzy przygotowywały stroje, makijaż, zadbały o odpowiednie rekwizyty i dodatki, wykazując się przy tym dużą pomysłowością.

 

 

 

Tego dnia każdy mógł zamienić się w piękną księżniczkę, szlachetnego rycerza, dzielnego wojownika a także w pszczółkę, kowboja czy też śnieżnego bałwana. Wesołą zabawę dla uczniów klas I, II i III poprowadzili instruktorzy Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier HAJDASZ z Poznania. Sala gimnastyczna zamieniła się w udekorowaną balonami i serpentyną prawdziwą salę balową, którą wypełniały kolorowe światełka oraz wesoła muzyka. Organizatorzy zapewnili dzieciom moc atrakcji, zachęcali do wspólnego tańca i udziału w konkursach muzycznych. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali dyplom za udział w zabawie oraz karnawałową maskę. Jaka szkoda, że taki bal jest tylko raz w roku…

 

alt

 

 

alt

 

alt

Login Form