czwartek, października 21, 2021

Przedstawienie "Jesień"

altUczniowie klasy IIId pod opieką swojej wychowawczyni- pani Doroty Berger, przygotowali piękne przedstawienie pt. „Jesień”. Do jego obejrzenia zostały zaproszone nie tylko dzieci z młodszych klas, ale także rodzice, którzy przybyli do szkoły 18 listopada 2013 roku.

Trzecioklasiści wcielili się w postaci owoców i warzyw, zwierzątek leśnych, jesiennych miesięcy… Występ został wzbogacony tańcem, pięknymi, nastrojowymi piosenkami oraz wierszami, w których dziękowano Pani Jesieni za jej dary. Zadbano o każdy szczegół przedstawienia a przede wszystkim o kolorowe i pomysłowo wykonane stroje dla „aktorów”. Wiele godzin prób, trud i praca zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słowami uznania. Brawo!