czwartek, października 21, 2021

"Dla Miłosza"

PIENIĄDZE ZE ZBIÓRKI DO PUSZKI PODLICZONE.

Uczniowie klasy VI c, którzy prowadzili zbiórkę do puszki na pomoc dla Miłosza podliczyli w gabinecie pani pedagog J. Kujawa-Wełyczko pieniądze.
Z przyjemnością informujemy, że zebraliśmy: 885,69 złotych!

Jesteście wspaniali – dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za hojne wpłaty.
    Dzięki Wam kupiliśmy Miłoszowi urządzenie do wyciskania soków - aby mógł się zdrowo odżywiać. Reszta pieniędzy zostanie przekazana Miłoszowi i jego rodzicom podczas czwartkowej imprezy świątecznej, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Bilety można kupować w szkolnym sklepiku, u pedagoga szkolnego lub Rady Rodziców.

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Miłosz, uczeń klasy III naszej szkoły chorujący na nowotwór potrzebuje naszej pomocy.

Od roku jest leczony przez specjalistów z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Długotrwałe leczenie jest kosztowne, dlatego zwracam się do Was po raz kolejny z prośbą udzielenia pomocy Jemu i Jego Rodzicom w tych trudnych chwilach.

Zbiórkę pieniężną prowadzimy w szkole do puszki. Można też wpłacić pieniądze na konto Rady Rodziców z dopiskiem „dla Miłosza”.

Liczymy na Was, Wasze zaangażowanie i pomoc!

W imieniu społeczności szkolnej i Rady Rodziców

pedagog szkolny

Jolanta Kujawa-Wełyczko

Wpłaty na konto:

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 ,

ul. Konstytucji 3 maja 2, 63-100 Śrem

nr rachunku: 59 9084 0003 2102 0000 5744 0001

Dopisek: „Dla Miłosza”

Zapraszamy do galerii "Koncert dla Miłosza"