niedziela, października 24, 2021

Bezpiecznie...

alt„Bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy” Spotkanie w klasie II d i II b z przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Śremie.

W dniu 18 września 2013 roku na zaproszenie rodziców i wychowawczyń Katarzyny Gulińskiej i Barbary Majchrzak w progach klasy II d i II b gościliśmy nadkomisarz Ewę Kasińską i maskotkę wielkopolskiej Policji – sierżanta Pyrka.

Rozmawialiśmy na temat zachowania bezpieczeństwa w naszych domach, szkole i na ulicy. Poruszyliśmy problem przemocy fizycznej, słownej, psychicznej oraz najnowszej związanej z siecią – cyberprzemocy. W rytm muzyki wspaniale bawiliśmy się z Pyrkiem.

Na zakończenie spotkania w podziękowaniu wręczyliśmy naszym gościom własnoręcznie wykonane piękne laurki i kwiaty.

Wskazówki nadkomisarz Ewy Kasińskiej i sierżanta Pyrka będą towarzyszyły nam w codziennym życiu!