poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Bezpieczna droga do szkoły

alt

W czwartek 19 września 2013 roku uczniowie klas pierwszych pod opieką swoich wychowawców, wzięli udział w akcji pt. „Bezpieczna droga do szkoły”. Ciekawą lekcję, która odbyła się w bardzo ruchliwym miejscu- na przejściu dla pieszych przy ul. Grunwaldzkiej, prowadzili policjanci i strażnicy miejscy.

 

Najważniejszym celem spotkania było przekazanie dzieciom informacji na temat prawidłowego i bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę na ten temat, przechodząc przez jezdnię, gdy ruchem kierował policjant. Pierwszoklasiści chętnie wykonywali wszystkie polecenia, zadawali pytania a na koniec spotkania bawili się z Pyrkiem- maskotką wielkopolskiej Policji.

 

alt

 

alt

Login Form