czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Rozpoczęcie roku szkolnego

alt

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14

W poniedziałkowy, chłodny poranek- 2 września, punktualnie o godzinie 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek ogłaszający rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013/14 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich w Śremie.

 

Na uroczystość, która odbyła się w holu szkoły, przybyli nauczyciele oraz uczniowie klas II-VI wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami. Dyrektor szkoły Maciej Formaniak powitał szkolną społeczność po słonecznej i pełnej wrażeń wakacyjnej przerwie. W swoim wystąpieniu życzył wszystkim dzieciom samych sukcesów w nauce i wytrwałości w rozwijaniu pasji oraz zainteresowań. Krótki program artystyczny przygotowała pani Małgorzata Worsztynowicz wraz ze swoim Kółkiem Teatralnym. Dzieci z uśmiechem i tęsknotą pożegnały w nim odchodzące lato i powitały szkołę. Kolejnym punktem programu było powitanie nowych nauczycieli rozpoczynających pracę w „Szóstce”. Następnie pani dyrektor Violetta Banachowicz zapoznała uczniów z przydziałem poszczególnych sal lekcyjnych, do których udali się pod opieką wychowawców po skończonym apelu.

Powitanie najmłodszych dzieci - uczniów klas pierwszych, odbyło się o godzinie 11.00.

 

 

 

Login Form