czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Dzień Dziecka

altW poniedziałek- 3 czerwca 2013 roku, wszyscy uczniowie z naszej szkoły obchodzili swoje święto. Tego dnia nikt nie musiał przynosić podręczników i zeszytów, za to mile widziane były gry planszowe, kolorowe piłki, skakanki itp.

 

Nauczyciele i wychowawcy przygotowali dla swoich podopiecznych wiele atrakcji. Dzieci z najmłodszych klas wzięły udział w zajęciach sportowych zorganizowanych na szkolnej sali gimnastycznej, natomiast ich starsi koledzy z klas IV-VI spotkali się w salach lekcyjnych. Spragnieni i głodni mogli zregenerować swoje siły odwiedzając kawiarenkę „Słodką dziurkę”, w której za złotówkę można było kupić domowe ciasto, napoje chłodzące oraz kawę. Chętnych nie brakowało zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Zysk uzyskany ze sprzedaży pysznych słodkości oraz z przygotowanych losów, został przeznaczony na dofinansowanie szkolnych wycieczek.

alt

 

 

alt

 

 

Login Form