poniedziałek, października 18, 2021

Bezpieczny Tydzień - środa

altŚroda 14 maja 2013 r.

Dzisiaj trzyosobowe drużyny klas VI uczestniczyły w turnieju wiedzy o obszernej tematyce. Były to zagadnienia z „Profilaktyki zachowań ryzykownych” oraz „Profilaktyki i edukacji pożarowej”.

Spotkania edukacyjne, które odbywały się już od miesiąca kwietnia prowadzili ze wszystkimi uczniami klas szóstych: komendant Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Śremie Sławomir Drozd, psycholog Kinga Osinkowska oraz pedagog szkolny Jolanta Kujawa-Wełyczko. W jury konkursowym zasiedli: pan dyrektor Maciej Formaniak, dzielnicowy Tomasz Kolański, pani Agata Kociucka. Całość przygotowała i prowadziła pani pedagog.

Poziom wiedzy uczestników był bardzo wyrównany, co niezwykle cieszyło organizatorów. Wyniki turnieju są następujące:

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA