poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Bezpieczny Tydzień - środa

alt

altŚroda 14 maja 2013 r.

            Dzisiaj trzyosobowe drużyny klas VI uczestniczyły w turnieju wiedzy o obszernej tematyce. Były to zagadnienia z „Profilaktyki zachowań ryzykownych” oraz „Profilaktyki i edukacji pożarowej”.

 

Spotkania edukacyjne, które odbywały się już od miesiąca kwietnia prowadzili ze wszystkimi uczniami klas szóstych: komendant Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Śremie Sławomir Drozd, psycholog Kinga Osinkowska oraz pedagog szkolny Jolanta Kujawa-Wełyczko. W jury konkursowym zasiedli: pan dyrektor Maciej Formaniak, dzielnicowy Tomasz Kolański, pani Agata Kociucka. Całość przygotowała i prowadziła pani pedagog.

Poziom wiedzy uczestników był bardzo wyrównany, co niezwykle cieszyło organizatorów. Wyniki turnieju są następujące:

 

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

miejsce

punktacja

Iga Paradowska

VI d

I

15,5

Zuzanna Szczepaniak

VI d

I

15,5

Olga Łabutka

VI d

I

15,5

Zuzanna Kaczmarek

VI a

II

15

Julia Augustyniak

VI a

II

15

Karina Szubert

VI a

II

15

Sandra Łazowska

VI c

III

14,5

Adam Czajka

VI c

III

14,5

Jakub Woźniak

VI c

III

14,5

Julia Grabarek

VI b

IV

14

Wiktoria Turczyńska

VI b

IV

14

Borys Kaptur

VI b

IV

14

 

alt

alt

alt

alt

 

 

 

Login Form