czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

W hołdzie ofiarom Katynia i Smoleńska

alt

W naszym mieście 28 kwietnia 2013 roku odbyły się uroczystości związane z Katyniem i Smoleńskiem. Rozpoczęły się o godzinie 10.15, od Mszy Świętej w kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusa na Jezioranach.

 

W nabożeństwie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich władz samorządowych  miasta w towarzystwie licznych pocztów sztandarowych. Wzięli w nim udział również uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich. Naszą placówkę godnie reprezentował poczet sztandarowy oraz delegacja, która złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem Ofiar Katyńskich. Uczniowie uczestniczyli w Apelu Poległych oraz w odsłonięciu tablicy upamiętniającej katastrofę w Smoleńsku. 

 

alt

 

alt

Login Form