niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Wielkie dyktando

altW czwartek 18 kwietnia 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie miała miejsce V edycja Wielkiego Dyktanda. W tym dniu o godzinie 10.00 stawiło się ponad 30 śmiałków ubiegających się o miano Mistrza Ortografii.

 

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczennic wyłonionych w wyniku Szkolnego Konkursu Ortograficznego: Anna Wencka (IV d), Jagoda Dukat (IV a), Anna Jankowska (IV a), Julia Paterczyk (VI d), Julia Grabarek (VI b) i Jagna Sałyga (VI d). Opiekunem grupy była pani Danuta Kicińska.

W kategorii szkół podstawowych przypadły nam dwa miejsca, które zajęły uczennice klas szóstych:

- Julia Paterczyk- II miejsce

- Julia Grabarek- III miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

alt

Login Form