poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Wyniki konkersów-etap szkolny

Wyniki konkursów: Matematyczno-Przyrodniczy dla kl4, oraz Powiatowy - Tabliczki Mnoźenia, są umieszczone poniźej.

 

WYNIKI
KONKURSU MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZEGO
DLA KLAS CZWARTYCH

ETAP SZKOLNY ( 25.03.2013 r.)

KOD UCZNIA
SUMA PUNKTÓW  
A03
29
A06
29
A07
27
A13
27
A14
30
A17
33
A18
30
A22
25
A23
43
A24
29
A25
15
A27
20
B07
37
B17
24
C17
29
C29
30
D02
35
D20
36
D21
29

Uczniowie  Jan Skowron (4a), Amadeusz Kramm (4b) i Anna Wencka (4d), zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się 23.04.2013 w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale!

 

WYNIKI FINAŁU SZKOLNEGO II POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO – RACHUNEK PAMIĘCIOWY W ZAKRESIE MNOŻENIA                       I DZIELENIA

KLASY 3:

1)    3B04 – 52p/60p – JAGODA DUDA (3B) - IX
2)    3C09 – 49p/60p – OLGA JAKUBIAK (3C) – I
3)    3D11 - 44p/60p – BARTOSZ KONIECZNY (3D) – II
4)    3C16 - 44p/60p – VII
5)    3B03 - 42p/60p – VI
6)    3D18 - 40p/60p – X
7)    3D02 - 40p/60p – XI
8)    3A11 - 39p/60p – III
9)    3B08 - 34p/60p – VIII
10)3A02 - 33p/60p –V
11)3C01 - 32p/60p – IV
12)3A12 - 30p/60p –XII


KLASY 4:

1)    4D20 – 109p/120p – ANNA WENCKA (4D) - I
2)    4A23 – 79p/120p – JAN SKOWRON (4A) – IX
3)    4A15 - 72p/120p – BARTOSZ KOSSMANN (4A) – X
4)    4D21 - 68p/120p – VIII
5)    4B17 - 62p/120p – III
6)    4C13 - 51p/120p – V
7)    4C17 - 51p/120p – VI
8)    4C07 - 44p/120p – II
9)    4A18 - 41p/120p – IV
10)4B13 - 37p/120p –XI
11)4D19 - 36p/120p –VII

  KLASY 5:

1)      5C12 –110p/120p – SZYMON NIEMIER (5C) - II
2)      5D10 –107p/120p – ANNA KASPRZAK (5D) – VIII
3)      5E23 –101p/120p – JAKUB WECHMANN (5E) – IV
4)      5A18 – 100p/120p – III
5)      5A04 – 90p/120p – VI
6)      5B09 – 86p/120p – XIII
7)      5E11 – 85p/120p – VII
8)      5B15 – 82p/120p – VIII
9)      5C09 – 79p/120p – I
10)5C21 – 79p/120p – IX
11)5A07– 73p/120p – XI
12)5B02– 64p/120p – XII
13)5E16– 56p/120p – V


  KLASY 6:

1)6D22 –119p/120p – PAULINA SZCZEPANIAK (6D) – IV
2)6D04 –116p/120p – MAKSYMILIAN FALBIERSKI (6D) - III
3)6A24 –103p/120p – TATIANA WOJNA (6A) – II
4)6D10 – 96p/120p – V
5)6B21 – 92p/120p – I
6)6A21 – 82p/120p – VII
7)6A22 – 79p/120p – VI


.

Uczniowie, których imiona i nazwiska zostały podkreślone, zakwalifikowali się do finału powiatowego „RACHUNEK PAMIĘCIOWY W ZAKRESIE MNOŻENIA I DZIELENIA” (liczby rzymskie oznaczają kolejność oddania pracy), który odbędzie się dnia 19.04.2013 (piątek) w naszej szkole o godzinie 13.00 (sala 216 na II piętrze). Zbiórka uczniów z SP 6 dnia 19.04.2013 (piątek)          w naszej szkole o godzinie 12.45 przed pokojem nauczycielskim. Konkurs zakończy się około godziny 14.15.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Login Form