poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Koncert dla Miłosza

altW holu Szkoły Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich odbył się (05.03) koncert charytatywny. Całość dochodu ze sprzedaży biletów - cegiełek (cena 2 lub 5 złotych) przeznaczono dla Miłosza- ucznia drugiej klasy, który zmaga się z ciężką chorobą.

 

Na scenie wystąpili laureaci projektu „Odkryj swój talent”, który miał na celu wyszukanie wśród uczniów talentów muzycznych, piosenkarskich, tanecznych i recytatorskich.

 

- Wszyscy oni swój występ zadedykowali choremu koledze, któremu życzą jak najszybszego powrotu do zdrowia i szkoły-  mówiła, otwierając imprezę, Jolanta Kujawa- Wełyczko- pedagog szkolny.

 

Widownia gromkimi brawami nagrodziła występy utalentowanych uczniów. Do udziału w projekcie zgłosiło się bowiem ponad czterdzieścioro dzieci, jednak na scenie pojawili się najlepsi z najlepszych (w kolejności występów): Julia i Justyna Żyto, Dominika Gruchalska, Maksymilian Bartz, Julia Paterczyk, Oliwia Zegar, Julia Trawińska, Marta Andrzejczak, Liwia Majchrzak, Jagoda Stępa, Sylwia Sikora, Julia Przepierzyńska, Anna Wawrzyniak, Marta i Natalia Wojna, Paulina Szczepaniak, Joanna Ratajczak i Marta Andrzejczak.

 

Swoją artystyczną „cegiełkę” dla Miłosza włożyli  uczniowie, których wiernie dopingowali ich rodzice i nauczyciele. Z pewnością koncert stanowił wspaniałą lekcję wychowawczą, uczącą empatii i bezinteresownego zaangażowania na rzecz osób będących w potrzebie.

 

Organizacją i przygotowaniem imprezy zajęły się panie: Jolanta Kujawa- Wełyczko oraz Hanna Worsztynowicz, natomiast patronat objęła Rada Rodziców.

 

alt

alt

alt

Zapraszamy do galerii

 

;}

 

Login Form