poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Poznański Konkurs Matematyczny

Dnia 08.02.2013 (piątek) odbył się półfinał i finał Poznańskiego Konkursu Matematycznego dla klas 4. Spośród 156 uczestników półfinału (z 53 szkół podstawowych) 17 dostało się do finału, a w tym 3 uczniów z naszej szkoły:

 

Anna Wencka z klasy 4d – zajęła I miejsce,

Paulina Wielińska z klasy 4d – zajęła III miejsce,

Amadeusz Kramm   z klasy 4b – zajął VI miejsce.

 

 

Dnia 09.02.2013 (sobota) odbył się półfinał i finał Poznańskiego Konkursu Matematycznego dla klas 6. Spośród 146 uczestników półfinału (z 53 szkół podstawowych) 15 dostało się do finału, a w tym 3 uczennice z naszej szkoły:

Paulina Szczepaniak z klasy 6d – zajęła I miejsce,

Roksana Pachura z klasy 6d – zajęła III miejsce,

Iga Paradowska z klasy 6d – zajęła V miejsce.

 

 

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Login Form