czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KINDERSZTUBA- STARANNE WYCHOWANIE

altUczniowie kl. III a: Ewelina Krasnowska, Alicja Majewska oraz Nikodem Grzelczyk pod opieką p. B. Pierzchały wzięli udział w II etapie konkursu „Kindersztuba – staranne wychowanie” zajmując zaszczytne I miejsce.

 

 Konkurs odbył się 7 lutego 2013r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie. Pierwszym zadaniem z jakim zmagali się uczestnicy był test zawierający pytania dotyczące zasad spożywania posiłków. Następnie zmierzyli się z dość trudnym, jak dla dzieci 10-letnich poleceniem. Tym razem z rozsypanych 25 liter należało ułożyć wyrazy. Najmniej stresujące okazało się ostatnie zadanie, które polegało na udekorowaniu stołu ułożoną własnoręcznie serwetką.

Na koniec uczestnicy zasiedli do wspólnego stołu posilając się, jak przystało na „tłusty czwartek” , pączkiem i ciepłą herbatką.

alt

Login Form