czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Kawiarenka

Szkolny Klub Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie zorganizował 6. listopada w holu szkoły kawiarenkę ze słodkościami. Placki i ciasteczka upiekli wolontariusze samodzielnie lub ze swoimi Mamami! Do tego były soki, kawa, muzyka i niezwykle miła atmosfera.W ten oryginalny sposób osłodzili uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły zwykły dzień pracy oraz zaprezentowali swoje umiejętności i chęć niesienia pomocy w społeczności szkolnej.

 

Organizacją kawiarenki zajęły się opiekunki SKW Jolanta Kujawa-Wełyczko (pedagog) i Kinga Osinkowska (psycholog).

Zadowoleni Klienci kawiarenki gratulowali pomysłu i składali propozycje organizowania kawiarenki co najmniej raz w miesiącu!

Więcej zdjęć w galerii - zapraszamy

 

Login Form