czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

LEKCJA W KINIE

W miniony wtorek, 22 maja, uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich w Śremie uczestniczyli w niezwykłej lekcji w kinie. Dzięki staraniom pana Michała Sarbaka, nauczyciela języka angielskiego w tamtejszej szkole dzieci mogły wziąć udział w niezwykłej przygodzie, jaką była podróż po świecie filmu.

 

 

 

Nie był to zwykły seans filmowy, lecz pokaz kilku gatunków filmowych poprzedzony ciekawą prezentacją i omówieniem meandrów sztuki filmowej poprowadzoną przez zawodowego aktora. Kto wie, może w głowach niektórych chłopców i dziewcząt zatliło się marzenie, aby w przyszłości tworzyć wielkie filmy lub grać w nich główne role? Może takie edukacyjne wycieczki zaowocują pojawieniem się nazwisk śremian w czołówkach filmów lub seriali?


Login Form