niedziela, października 24, 2021

KONKURS PIOSENKI O RODZINIE

Wtorek, 8.05.2012r. był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczniów, których pasją jest śpiewanie.

Punktualnie o godzinie 13.30 w bibliotece szkolnej rozpoczął się Konkurs Piosenki o Rodzinie. Jego przygotowaniem i organizacją zajęły się: Agata Kociucka- bibliotekarz oraz Małgorzata Worsztynowicz- nauczyciel muzyki. W konkursie udział wzięli przedstawiciele klas III-VI. Występowali soliści, duety i zespoły wokalne. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom przygotowania, chociaż często dawała znać o sobie trema.

W jury zasiadły: Agata Kociucka, Małgorzata Worsztynowicz oraz Kinga Osinkowska, które miały ogromny problem z wyborem zwycięzcy. Po burzliwych obradach przyznano nagrody i wyróżnienia:

I miejsce- solista Bartosz Hołubowski- klasa V d, piosenka- „List do M”,

II miejsce- zespół: Justyna Żyto, Zuzanna Baum, Julia Żyto, Anna Wencka, Aleksandra Rachmajda- klasa III d, piosenka- „Wiosenny spacer”,

III miejsce- duet: Monika Steinitz- klasa VI b oraz Julia Majorczyk- klasa IV, piosenka- „A ja wolę moją mamę”.

Wyróżnienia otrzymali: Antonina Piasecka III a, Paulina Dąbrowska IV d, Olga Skotarczak VI b, Weronika Wróblewska IV b, Julia Bogdziewicz IV b, Agnieszka Pietrzak III a, Oliwia Mamczak IIIc.

Zdobywcy I, II i III miejsca będą reprezentować naszą szkołę w I Powiatowym Festiwalu Piosenki o Rodzinie pod hasłem „Cudownych rodziców mam”, który odbędzie się 25 maja 2012 roku w Klubie Relax.