czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Gminne konkursy

W ostatnich miesiącach odbyły się liczne konkursy

w których brali udział nasi uczniowie  i osiągali sukcesy.

Więcej informacii o konkursach i sukcesach naszych uczniów

jest zamieszczane pod linkiem

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW - 2011/2012


 

Dnia 21 listopada 2011 roku w Szkole Podstawowej Nr 1

odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania dla kl VI

Milo nam ogłosić, że uczennica naszej szkoły Maja Ławniczak z kl. 6c zajęła I miejsce,

serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Dnia 23.11. 2011r. odbył się konkursu „Śremski Tandem Szow”- II edycja

Bartosz Hołubowski z kl. Vd został Laureatem tego konkursu.

 

 

Dnia 25.11. 2011r. w Szkole Podstawowej Nr1

odbył się finał Gminnego Konkursu Matematycznego „SUDOKU”

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

I miejsce Roksana Pachura kl. 5d

III miejsce Julia Formaniak kl. 6c

 

 

Dnia 30.11.2011r odbył się w naszej szkole

„Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej i Wojennej”

Jury postanowiło przyznać dwa I miejsca:

Michał Słowiński z kl. 5b - SP6

Marta Kalinowska - SP1

II miejsce Olga Łabutka kl.5d - SP6

III miejsce Maja Ławniczak kl.6c - SP6

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Dnia 31 listopada 2011r. w Szkole Podstawowej Nr4

odbył się Gminny Konkurs Plastyczny "Spotkanie z grafiką"

Sukcesy naszych uczniów:

II miejsce Olga Kaczmarek kl.4d

II miejsce Oliwia Nowak kl.6c

III miejsce Szymon Furian kl.6s

wyróżnienie Paulina Szczepaniak kl5a

 

 

Login Form