niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Sukcesy 2010/2011

 

SUKCESY  SPORTOWE

 

*******************************************************************

W dniu 25.01.2011 roku w Sali Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt..
W zawodach udział wzięły następujące szkoły : SP nr 1 i SP nr 6 ze Śremu, SP. Książ
i SP Dolsk w liczbie  50 osób.
Zwycięska szkoła otrzymała puchar, wszystkie szkoły i uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy które wręczyli Dyrektor SP nr6 Maciej Furmaniak z Prezesem SZS Stanisławem Płociennikiem.

I     MIEJSCE     SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 6 w ŚREMIE

II       MIEJSCE       SZKOŁA  PODSTAWOWA  W  KSIĄŻU

III       MIEJSCE       SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 1  ŚREM

IV      MIEJSCE       SZKOŁA  PODSTAWOWA  W  DOLSKU

 

W dniu 26.01.2011 roku w Sali Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców.
W zawodach udział wzięły następujące szkoły : SP nr 1 i SP nr 6 ze Śremu, SP. Książ
i SP Dolsk w liczbie  48 osób.
Zwycięska szkoła otrzymała puchar, wszystkie szkoły i uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy które wręczyli Dyrektor SP nr6 Maciej Furmaniak z Prezesem SZS Stanisławem Płociennikiem.

I     MIEJSCE     SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 6 w ŚREMIE

II       MIEJSCE       SZKOŁA  PODSTAWOWA  W  KSIĄŻU

III       MIEJSCE       SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 1  ŚREM

IV      MIEJSCE       SZKOŁA  PODSTAWOWA  W  DOLSKU

*******************************************************************

SUKCESY  MATEMATYCZNE

 

V Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.


Dnia 26 lutego odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

Dominika Kozłowska, uczennica  kl 6B, otrzymała tytuł laureata

i w nagrodę jest zwolniona z pisania Sprawdzianu Szóstoklasisty.

 

Dnia 26.11.2010 odbył się etap szkolny

V Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

· Piasecki Jakub (5a)

· Sutor Wiktor (5a)

· Kossakowski Kacper (5c)

· Mizera Anna (6a)

· Wachowiak Marcin (6a)

· Bruss Agata (6b)

· Górka Tymoteusz (6b)

· Kalinowski Mateusz (6b)

· Kozłowska Dominika (6b)

· Wawrzynowicz Eliza (6c)

· Śmigielski Aleksander (6d)

· Gapys Adrianna (6s)

· Lewandowska Wiktoria (6s)

· Skiba Oliwia (6s)

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy powodzenia

w etapie rejonowym (Poznań – 15.01.2011)!

„ZŁOTA ŻABKA”.

Dnia 01.12.2010 odbył się etap szkolny Konkursu Matematycznego „ZŁOTA ŻABKA”.

Do etapu finałowego zakwalifikowała się:

· Skiba Oliwia (6s)

Gratulujemy uczennicy i życzymy powodzenia w finale (Swarzędz – 12.03.2011)!

V Poznańskiego Konkursu Matematycznego dla klas 4 i 6.

 

W dniach18 i 19 luty odbył sie finał Poznańskiego Konkursu Matematycznego.

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami tego konkursu.

Roksana Pachura kl.4d   II miejsce

Mikołaj Pilc kl.4d            II miejsce

Oliwia Skiba 6s              II miejsce

 

W dniach 06.12.2010 i 08.12.2010 odbyły się etapy szkolne

V Poznańskiego Konkursu Matematycznego dla klas 4 i 6.

Do etapu półfinałowego zakwalifikowali się:

· Pachura Roksana (4d)

· Skiba Laura (4d)

· Pilc Mikołaj (4d)

· Śmigielski Aleksander (6d)

· Skiba Oliwia (6s)

· Kozłowska Dominika (6b)

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy powodzenia w półfinale

(Poznań: 18.02.2011-klasy 4, 19.02.2011-klasy 6)!

**************************************************************

 

INNE SUKCESY   I OSIĄGNIĘCIA

 

 

XV JUBILEUSZOWY KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE

29.03.2011 odbył się etap powiatowy XV Jubileuszowego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

Nasz uczeń, Michał Słowiński z kl. 4b zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego,

gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

W konkursie gminnym "Śrem Nasze Miasto":

Michał Gołąbek kl. IIId           I miejsce

Kacper Jakubczak kl. IIIa        I miejsce

Patrycja Senftleben  kl. IIId    II miejsce

Zuzanna Matyja  kl. IIIa          II miejsce


Dnia 1 marca odbył sie konkurs recytatorski dla klas II "Brzechwa dzieciom"

I miejsce zdobyła Maria Słowińska z kl. IIa  - "Żuraw i czapla"

II miejsce Dominika Gruchalska kl. IIe - " Na straganie"

III miejsce Maksymilian Seroka kl. IId

Login Form