czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Sukcesy 2006/2007

Najbardziej usportowiona szkoła
w województwie
 
PŁYWANIE
 
1.   Letnie Mistrzostwa Polski 12- latków w Pływaniu 30.06 – 02.07.2006 r. Dębica – X m-ce  Paulina Stefaniak
2.   Międzynarodowe Zawody w Pływaniu – I Memoriał im. T. Sławeckiego 4 – 5. 11.2006 Łódź  - I Paulina Stefaniak
3.   Letnie Mistrzostwa Polski Młodzików 13- latków w Pływaniu 01– 03.07.2005 r. Oświęcim – V m-ce  Zuzanna Genderka
 
MINI SIATKÓWKA
 
1.   2006r - V miejsce w Wielkopolsce – Wielkopolska Liga Mini Siatkówki
2.   2006 r. - III miejsce w rejonie – Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
3.   2006 r. - IX miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt.
 
 
 
 
PIŁKA NOŻNA
 
1.   2004 r. – IV m-ce w Wielkopolsce w turnieju piłki nożnej „COCA COLA CUP”
 
2.   2005 r. – V m-ce w Wielkopolsce w turnieju piłki nożnej „COCA COLA CUP”
3.   2006 r. – IV m-ce w Wielkopolsce w piłce nożnej (na 427 szkół) w rozgrywkach SZS
 
 SUKCESY Z HISTORII
DOMINIK FORMANIAK - Laureat Krajowy i Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego " Poznajemy Ojcowiznę"
 
SUKCESY  Z  PRZYRODY
 
Rok szkolny 2003/2004
I miejsce w Gminnym Turnieju Ekologicznym
II miejsce w etapie powiatowym konkursu ,,Palić, nie palić - oto jest pytanie?”
 
Rok szkolny 2004/2005
I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym ,,EKO – TURNIEJ”
II miejsce w Gminnym Turnieju Ekologicznym
 
 
Rok szkolny 2005/2006
I miejsce w etapie powiatowym konkursu ,,Palić, nie
palić – oto jest pytanie?”
I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym ,,Woda źródłem życia”
I miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym dla uczniów klas czwartych
II miejsce w Gminnym Turnieju Ekologicznym
II miejsce w Gminnym Konkursie ,,Kochajmy Ogrody”
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Mój Las”
 
KONKURSY  HUMANISTYCZNE
 
2006/2007:
 
•       Joanna Genderka – I miejsce w etapie rejonowym Konkursu Humanistycznego
•       Magdalena Kacprzak – finalistka konkursu „Złota Żabka”
•       Magdalena Szymenderska – wieloletnia laureatka konkursów recytatorskich
 
 
 
KÓŁKO  SZACHOWE
      2006/2007:
•       Iga Lechowicz – awans do finału Mistrzostw Polski w Szachach (w kategorii do 12 lat),
•       Czołowe trzy miejsca uczniów SP6 w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych (w kategorii dziewcząt i chłopców),
 Iga Lechowicz - I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski  Juniorów,
Iga  Lechowicz -I miejsce w Mistrzostwach Powiatu  Szkół Podstawowych,
Iga Lechowcz - VI miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej  - Województwo Wielkopolskie
Emilia Brewka    - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych,
Emilia Brewka    - VIII miejsce w                   Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów,
Jakub Simon   - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych,
Mikołaj Słowiński  - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych,
Kacper Hoffmann  -III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych.
 
 
 
 
 
SUKCESY MATEMATYCZNE:
         2006/2007
 
  „ZŁOTA ŻABKA”
Jacek Wachowiak – laureat  konkursu w dziedzinie matematyki
 
      „OXFORD”
     Jacek Wachowiak kl.6a      - II miejsce w kraju
     Kamil Musiał  kl.5s              - II miejsce w kraju
     Jędrzej Gabryel  kl.3           - II miejsce w kraju
     Filip Gabryel kl.6s               -III miejsce w kraju
 
     „OLIMPUS 1”
      Kamil Musiał kl.5s             - III miejsce w kraju
     Filip Gabryel kl.6s             - IV miejsce w kraju
 
       „OLIMPUS 2”
      Kamil Musiał kl.5s             - I miejsce w kraju
      Łukasz Wencka kl.5s        - V miejsce w kraju
      Jacek Wachowiak kl.6a     -V miejsce w kraju
 
       „MULTITEST”
      Nikola Rożkiewicz kl.4d      - I miejsce w kraju
      Arkadiusz Nadolski kl.4    - XI miejsce w kraju
      Kamil Musiał kl.5s            - III miejsce w kraju
      Łukasz Wencka kl.5s       - X miejsce w kraju
      Filip Gabryel kl.6s            - III miejsce w kraju
     Jakub Bołtacz  kl.6s         -VIII miejsce w kraju
 
     „ALFIK MATEMATYCZNY ”
    Nikola Rożkiewicz kl.4d   - III miejsce w kraju ( I w woj.)
    Kamil Musiał kl.5s           - V miejsce w kraju ( I w woj.)
    Jędrzej Gabryel kl.3        - XI miejsce w kraju ( I w woj.)
 
  "MIX - MATEMATYCZNO PRZYRODNICZY"
     Sandra Pachura kl.4d           - III miejsce w kraju
     Nikola Rożkiewicz kl.4d          - VIII miejsce w kraju
     Kamil Musiał kl.5s                 - I miejsce w kraju
     Łukasz Wencka kl.5s            - VIII miejsce w kraju
     Zuzanna Słomińska kl.5c      - IX miejsce w kraju
       "MAT 2007"
Kamil Musiał kl. 5s              - I miejsce w woj.(II w kraju)
Sandra Pachura kl.4d         - I miejsce w woj. (VII w kraju)
    "ALBUS"
Sandra Pachura kl.4d          - I miejsce w kraju
Kamil Musiał  kl.5s               - I miejsce w kraju
Jacek Wachowiak kl.6a       - I miejsce w kraju
           „WOJEWÓDZKI KONKURS
      MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY”
       Finaliści etapu szkolnego:
     Jacek Wachowiak kl.6a      
     Bartosz Klak kl.6b               
     Kamil Musiał kl.5s  
 
          GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY
              Kamil Musiał kl 5s                  I miejsce wśród klas V
              Dominik Formaniak kl 6k      II miejsce wśród klas VI
               Bartosz Klak   kl 6b                II miejsce wśród klas VI
              Arkadiusz Nadolski kl 4b     II miejsce wśród klas IV

Login Form