poniedziałek, października 25, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SZTAFETA 20 października 2021

9 SZTAFETA 20 Października  

Dnia 3 października odbyła się 9 Sztafeta 20 Października w Śremie. Start i meta znajdowały się w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich, a trasa poprowadziła ścieżkami parku. Dystans wynosił 4 x 2,5 km. Bieg pod patronatem Burmistrza Śremu organizuje Stowarzyszenie Runner's Power. Tradycyjnie sztafeta miała charakter charytatywny. W tym roku zebrane pieniądze zasiliły konto  Amelki Ratajczak. Amelka urodziła się w lipcu 2018 r. z wadą genetyczną, delecją w 14 chromosomie. Amelka potrzebuje całodobowej opieki, intensywnej rehabilitacji i różnego sprzętu ortopedycznego.

Uczniowie klasy 8D razem z wychowawca Panią Monika Ładą reprezentowały nasza szkołę.
W sztafecie wzięły udział 2 drużyny: 1szafeta Ania Majchrzak, Julianna Piątek, Marianna Piątek, Rozalia Jankowiak i 2sztafeta Natasza Michalak, Zuzanna Szymańska, Agata Wawrzyniak i Patryk Kubera. Natasza Michalak wygrała główną nagrodę! Rower miejski

alt

alt

alt

alt

Login Form