niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

Od 26 maja do 1 czerwca  2021 obchodzimy w Polsce Jubileuszowy XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem: „Lubimy czytać polskich autorów”. W Szkole Podstawowej nr 6 nauczyciele podejmują szereg działań mających na celu zachęcenie uczniów do czytania oraz  dzielenia się własnymi spostrzeżeniami po przeczytaniu książki.   W poniedziałek 31 maja w czytelni odbyło się spotkanie, w którym udział wzięły dzieci z klasy III d. Była okazja do posłuchania wierszy Juliana Tuwima, zabawy z wierszem „Lokomotywa” oraz wykonania pięknej pracy plastycznej. Uczniowie mogli zapoznać się z nowościami wydawniczymi, przejrzeć je  i wypożyczyć do domu. Pani bibliotekarka zachęcała do częstych odwiedzin biblioteki szkolnej i korzystania z bogatych zbiorów.

alt

alt

Login Form