poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

„RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU!”

Klasa 7A wraz z wychowawcą  przystąpiła do inicjatywy "Zorganizuję Dzień Bezpiecznego Internetu w mojej szkole" wykonując zadania zdalnie.
Wspierając DBI zorganizowane zostały zajęcia edukacyjne online na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.
Za zaangażowanie uczniów w to przedsięwzięcie otrzymaliśmy zaświadczenie udziału w obchodach.
Tegorocznej edycji przyświecało hasło „RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU!”.
DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym.

 

Login Form