poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PASOWANIE NA CZYTELNIKA (8-9.02.2021)

Uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych do grona czytelników biblioteki szkolnej, jest wydarzeniem bardzo ważnym i niezwykle dla dzieci emocjonującym. Oto rozpoczyna się ich wielka przygoda z książką!!! Na spotkaniu w bibliotece dzieci poznały zasady korzystania z wypożyczalni, z księgozbioru podręcznego oraz z czytelni. Zadawały pytania, opowiadały o własnych książeczkach i czasopismach, które posiadają w domu. Pierwszaki złożyły przyrzeczenie, że będą wiernymi czytelnikami, nigdy nie pozwolą książki skrzywdzić i zawsze staną w jej obronie. Ponieważ wszyscy doskonale zdali „egzamin”, zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki szkolnej i otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki „Pierwsze abecadło” oraz kolorowe literki do wycinania.  Nowym czytelnikom życzymy długiej i owocnej przyjaźni z książką. Pamiętajcie, aby szanować je jak najlepszych przyjaciół!!!

Login Form