poniedziałek, października 18, 2021

INFORMACJA I

Drodzy Rodzice!
    W związku z zawieszeniem  zajęć  zgodnie z zaleceniem  Ministerstwa Edukacji Narodowej prosimy o zachęcanie dziecka do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Minister Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwolą uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Drodzy Uczniowie!
     Przerwa w funkcjonowaniu Waszej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki, zatem odpowiedzialnie wykorzystajcie ten czas na przeczytanie ulubionej książki, uzupełnienie wiadomości. Nauczyciele będą Was wspierali w nauce i w formie elektronicznej, przez dziennik, przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja miejska, centra handlowe).

Prosimy rodziców i uczniów o systematyczne sprawdzanie wiadomości na komunikatorze.