niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „Snow White”

09.03.2020r. odbyło się przestawienie teatralne pt. „Snow White” Na scenie wystąpili uczniowie z klasy 5a, 6a oraz 7b.

Teatr w życiu każdego przedszkolaka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój, podobnie jak zabawa dlatego też w ramach współpracy naszej szkoły z oddziałami przedszkolnym na terenie gminy Śrem, na przestawienie zostały zaproszone dzieci  oraz ich opiekunowie z przedszkoli „Słoneczna Szóstka”, „Mali Przyrodnicy” „Pod Wierzbami” oraz „Janka Wędrowniczka”.

Przedszkolaki brały udział w oglądaniu  nowej aranżacji Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków Po spektaklu dzieci wzięły udział w quizie wiedzy o bohaterach biorących udział w przestawieniu. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na zadawane pytania Śnieżka i zła Królowa rozdawały nagrody.

Przybyłe grupy zostawiły podziękowania i słodkości dla naszych aktorów.

Serdecznie dziękujemy maluszkom i opiekunom za przybycie.

Login Form