czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS PRZYRODNICZY - etap szkolny

W czwartek 20 lutego odbył się etap szkolny Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych pt. "Mieszkańcy naszych lasów".

Pytania konkursowe dotyczyły ptaków i ssaków żyjących w polskich lasach, ich wyglądu, występowania, sposobu odżywiania oraz rozmnażania. Jego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra- Poznań".
    W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas VII i VIII. Troje zdobywców największej ilości punktów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. Są to uczniowie: Kacper Głochowiak 8a, Paulina Jackowiak 8a oraz Wiktoria Ochocka 8a.
    Gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych!

alt

alt

Login Form