niedziela, października 24, 2021

TURNIEJ SZACHOWY

18.01 starsi i młodsi szachiści spotkali się na kolejnym Turnieju Szachowym o Puchar Rady Rodziców. Przypomnijmy, że adepci królewskiej gry spotykają się w naszej szkole na kolejnych edycjach tego turnieju już od połowy lat dziewięćdziesiątych. Nie udało się co prawda wyrównać ubiegłorocznego rekordu frekwencyjnego (26 uczestników), ale 17 zawodników to również zadowalające osiągnięcie - tym bardziej, że większość stanowili juniorzy.

Oto wyniki:
1. Bogusław Górski
2. Marzena Kozłowska
3. Piotr Kaczmarek

Kategorie dodatkowe:
- najlepszy junior: Bartosz Ciesielski,
- drugi najlepszy junior: Jan Wachowicz,
- najlepsza juniorka (kategoria ogólna): Marcelina Walewska (SP6),
- najlepsi uczniowie SP6: Krzysztof Walewski i Wojciech Jagiełło,
- najlepszy junior bez kategorii: Jakub Mieloch.

Turniej przebiegał w sportowej, przyjaznej atmosferze - jak zwykle. Nagrody ufundowała nasza Rada Rodziców, a sędziował p. Adam Mrozek.

Do zobaczenia przy szachownicy w przyszłym roku!
Przypomnijmy, że kółko szachowe w Szóstce w tym roku szkolnym prowadzi pan Piotr Kaczmarek (poniedziałki, godz. 16.00, sala 207).