czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BIEG SOKOŁA 7.11.19

W czwartek 7 listopada po raz 30 odbył się "Bieg Sokoła", którego współorganizatorem jest również nasza szkoła. Wieczór ciepły jak na listopad sprawił, że na starcie pojawiło się wiele zespołów dzięki czemu rywalizacja była zaciekła i bardzo ciekawa.


W sztafetach klas młodszych nasz zespół zdobył 5 miejsce a klas starszych  2 miejsce.
Skład sztafet:
Sztafeta młodsza: Stanisław Wojtas 6f, Jagoda Zdanowicz 6e, Jędrzej Dominiak 6f, Amelia Maćkowiak 6f, , Jakub Wiśniewski 6e,  Antonina Werwińska 6f,  Piotr Karolak 6e, Nadia Różalska 6e, Maciej Stępa 6e i Jessica Pomin 6f.
Sztafeta starsza: Wojciech Michalski 8e, Maja Wiśniewska 7b, Wojciech Sieradzki 8b, Wiktoria Ochocka 8e, Filip Kaźmierczak 8e, Wiktoria Tymecka 8e, Piotr Tomczak 8e, Julianna Bartz 7d, Igor Wiśniewski 8b i Natalia Bartkowiak 8b. Rezerwa: Weronika Komorniczak 7b.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że poświęcili wolne popołudnie reprezentując naszą szkołę. To naprawdę zasługuje na pochwały! Brawo!

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Login Form