poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Każdego roku 5 listopada swoje święto obchodzą bajkowi bohaterowie! To właśnie dzięki postaciom z bajek dzieci poznają świat, uczą się właściwych postaw, wzruszają i śmieją.
    W naszej szkolnej bibliotece podczas przerw najmłodsi uczniowie mogli posłuchać ulubionych opowieści o Franklinie, Cliffordzie, Martynce, o pięknej Złotowłosej i mniej urokliwym Shreku... Wspólnie zastanawialiśmy się, jakim książkowym bohaterem chcielibyśmy zostać, gdyby tak było można  zamienić się chociaż na jeden dzień?
    Święto Postaci z Bajek jest tylko raz w roku, ale warto o nich pamiętać każdego dnia, choćby poprzez wspólne czytanie i wypożyczanie książek  z bogatej biblioteczki przygotowanej dla uczniów klas I-III. Zapraszamy!!!

Login Form