poniedziałek, października 25, 2021

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W dniu 26.09.2019 r. w naszej szkole jak co roku obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Z tej okazji na uczniów czekało mnóstwo atrakcji.
Chętne pary z klas  4 i 5 wzięły udział w konkursie pt. „Hymny narodowe” ich zadaniem było wysłuchać melodii hymnów i zapisać prawidłową odpowiedź.
W konkursie wzięli udział: Laila Migdalska i Adam Majchrzak (4a),  Łucja Łabuda (5a), Natasza Stróżyk i Agata Piasecka (5c).
Zwycięskie miejsca zajęli:
NIKODEM KACZMAREK I BENJAMIN WAŁUSZKO KL 5D
II MIEJSCE
INEZ NOWAK I WOJCIECH GRZELAK 5E
III MIEJSCE
MARCIN WACHOWIAK I ANTONI BRONIARZ 5B

Chętni uczniowie z klas 6 mieli możliwość udziału w konkursie pt. „Instrukcja QR”. Zadaniem uczniów było zeskanowanie kodu QR oraz wykonanie zadania wg podanych wskazówek.
I MIEJSCA

WIKTORIA LEHMANN 6A
MAJA WOLNIEWICZ 6A
MARCEL KOLENDA 6E

Dla klas 7 i 8 został zorganizowany konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich za pomocą aplikacji Kahoot. Konkurs polegał na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie w jak najszybszym czasie.

W konkursie wzięli udział: Agata Bortnowska (7a), Marta Ciesielska (7d), Olga Kaczmarek (8a), Mikołaj Dziechciowski (8c), Maria Stefaniak (8d), Wiktoria Tymecka (8e).

Zwycięskie miejsca zajęli:
KACPER CIESIELSKI 7C