czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BAL KLAS ÓSMYCH

Tak dobrej zabawy dawno w naszej szkole nie było! W piatek 7 czerwca 2019 roku ósmoklasiści bawili się na swoim balu wieńczącym naukę w Szóstce. Pięknie, odświętnie ubrani nastarsi uczniowie w szkole stawili się w holu o godzinie 17.00 by rozpocząć bal polonezem. W tańcu radzili sobie doskonale, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wszystkim dopisywał wspaniały humor, razem tańczyli, bawili się i wykonywali ostatnie wspólne zdjęcia. Uczniowie spędzili razem osiem lat, dzielili swoje troski i radości, wspierali się i pocieszali. To właśnie w murach szkoły podstawowej zawiązały się pierwsze przyjaźnie, o których z pewnością będą pamiętać do końca życia. Bardzo dziękujemy wychowawcom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym nauczycielom za  przygotowanie tego wyjątkowego wieczoru.

Login Form