środa, grudnia 01, 2021

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dnia 13 marca 2019 odbył się Gminny konkurs języka niemieckiego pod patronem Burmistrza Śremu, zorganizowany przez Panią Barbarę Mikołajczak w Szkole Podstawowej w Zbrudzewie. Na konkurs przybyło 13 uczestników ze szkół Gminy Śrem, w tym 2 uczniów naszej szkoły, tj. ANASTAZJA SAWICKA  z kl. 8B i BARTŁOMIEJ JANKOWIAK z kl. 8A wraz ze swoim opiekunem, nauczycielem języka niemieckiego Panią Andżeliką Ławniczak. Konkurs składał się z części pisemnej, po której nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej czwórce najlepszych. W drugim etapie ustnym i dodatkowej dogrywce ostatecznie Bartłomiej Jankowiak zajął 3 miejsce a Anastazja 4. Uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony i serdecznie im tego sukcesu gratulujemy.

Glückwünsche !!!