środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BEZPIECZNY TYDZIEŃ 2014 - PONIEDZIAŁEK

alt

PONIEDZIAŁEK - 12 maja 2014 r.

            Dzisiejszy dzień poświęcony był ratownictwu. Pani pedagog Jolanta Kujawa-Wełyczko powitała trzecioklasistów na spotkaniu otwierającym finał tegorocznego Bezpiecznego Tygodnia. Uczniowie pomyślnie zdali krótki test ze znajomości numerów telefonów alarmowych i zostali zaproszeni do obejrzenia scenki prezentującej przebieg pewnego wypadku.

 

Organizatorem dzisiejszego spotkania była pani Małgorzata Bródka, która przygotowała też z uczniami klas piątych scenkę pt. "Wypadek".

            Jak co roku trzecioklasiści przechodzą krótkie szkolenia udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzone przez panią Elżbietę Formaniak realizowane są zgodnie z programem WOŚP "Ratujemy i Uczymy Ratować".

Wśród uczniów klas trzecich przeprowadzony został konkurs "Umiemy ratować", którego wyniki ogłoszone zostaną już niebawem, a zwycięzcy spotkają się na piątkowym apelu.

alt

Login Form