sobota, grudnia 04, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

II Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy-finał

altW piątek 8 marca 2013 roku odbył się w Poznaniu II Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy, którego organizatorem był Wielkopolski Kurator Oświaty.

 

 

Wzięli w nim udział także uczniowie naszej szkoły: Michał Słowiński z klasy VI b oraz Wiktor Chicheł z klasy VI c. Do konkursu przygotowała ich pani Ewa Świdurska, pełniąca również opiekę nad dziećmi podczas zmagań w Poznaniu. Etap wojewódzki był bardzo trudny i obejmował wiedzę oraz umiejętności zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego z przyrody w szkole podstawowej poszerzone o zagadnienia szczegółowe. Uczniowie rozwiązywali test składający się z zadań otwartych i zamkniętych. Laureatem II Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego został Michał Słowiński. Gratulujemy !!!

 

alt

Login Form