wtorek, listopada 30, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PRÓBNY SPRAWDZIAN KLAS ÓSMYCH

W dniach 17-19 marca 2021 roku uczniowie klas ósmych przystąpili do próbnego egzaminu podsumowującego zdobytą wiedzę w szkole podstawowej.  Pierwszego dnia  przeprowadzono egzamin z języka polskiego, który trwał 120 minut, uczniowie uprawnieni do dostosowania warunków i form egzaminu pisali go 180 min. Drugiego dnia zmierzyli się z zadaniami matematycznymi (100 minut, uczniowie uprawnieni do dostosowania warunków i form egzaminu 150 minut). W piątek został przeprowadzany egzamin z języka obcego nowożytnego, który trwał 90 minut, natomiast uczniowie uprawnieni do dostosowania warunków i form egzaminu mogli wykorzystać 135 minut. Próbny egzamin pozwoli uczniom zweryfikować poziom własnej wiedzy i umiejętności. Ósmoklasiści dzięki temu już wiedzą nad czym powinni jeszcze popracować i z jakimi rodzajami zadań mogą się spotkać już za kilka tygodni. Życzymy powodzenia!

alt

Login Form