środa, grudnia 01, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

PROPOZYCJE STRON INTERNETOWYCH

Prezentujemy propozycje stron internetowych, na których można znaleźć ciekawe formy spędzania czasu wolnego, rozwijania swoich zainteresowań oraz nauki. Na każdej z nich odnajdziemy zabawy, zagadki, piosenki, bajki, kolorowanki, gry, quizy oraz recenzje książek dla dzieci.


www.miastodzieci.pl
www.zabawydladzieci.com.pl

Wiersze i opowiadania o tematyce zimowej:
www.czasdzieci.pl/czytanki/dz,25-wierszyki_o_zimie.html

Starszym uczniom pomocna w nauce (wszystkie przedmioty) będzie:
www.legalnakultura.pl/pl/strefa-edukacji/strefa-dla-uczniow

Rodzicom proponujemy stronę internetową, która z pewnością pomoże w trudnej drodze, jaką jest wychowanie dziecka. Poruszane tematy dotyczą zdrowia i rozwoju najmłodszych, zawierają propozycje zabaw, zagadek, malowanek oraz bajek, które można czytać online. Teksty pisane są przez pedagogów, wychowawców, lekarzy i specjalistów z omawianej w danym artykule dziedziny.
www.rodzice.net

Login Form